Українські шаблістки виграли чемпіонат світу Спорт 7 жовтня, 08:40
На чемпіонаті світу українські шаблістки вперше зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Українська жіноча збірна з фехтування на шаблях, яка виборола золоті медалі на Олімпіаді в Пекіні, підтвердила статус найсильнішої на планеті на чемпіонаті світу з фехтування, який триває в турецькій Антальї.

У фіналі українки в складі Ольги Харлан, Галини Пундик, Олени Хомрової та Ольги Жовнір впевнено взяли гору над збірною Франції та здобули золоті нагороди командного турніру.

З самого початку поєдинку українки створили гандикап, який протримався до самого кінця зустрічі. По ходу гри наша збірна довго тримала перевагу у 5 очок. Рахунок був 30:25, 32:27, 34:29, 35:30, 37:32, 40:35, 43:38.

Останні два уколи зробили саме українки, а переможну крапку вже традиційно поставила Ольга Харлан, яка в бою з Леонор Перрус нанесла "золотий" удар (45:38) і разом зі своїми подругами здобула для України історичну перемогу.