Українські шаблістки знову стали чемпіонками Європи Спорт 23 липня, 09:28
Українки перемогли російську команду та завоювали золото на Чемпіонаті Європи з фехтування в Лейпцигу.

Українські шаблістки, чинні чемпіонки Європи та світу, завоювали перше золото для збірної України на Чемпіонаті Європи з фехтування, який проходив у Лейпцигу.

Олена Хомрова, Галина Пундик та Ольга Харлан у фіналі здолали росіянок з рахунком 45:38. Третє місце зайняли представниці збірної Італії.

Отже, збірна України захистила титул чемпіонок Європи, здобутий 2009 року. Додамо, що запасною у фіналі була Ольга Жовнір.

Останніми медалі ЧЄ в Лейпцигу розіграли шпажисти. Збірна України (Максим Хворост, Дмитро Карюченко, Богдан Нікішин, Ігор Рейзлін), яка вийшла у фінал, перемігши сильні команди Франції та Німеччини, поступилася угорцям з рахунком 39:45 і здобула срібні медалі.

Таким чином, Україна везе з Німеччини чотири медалі - одну золоту, дві срібні (друга у чоловічої команди шаблістів) і одну бронзову (Олег Штурбабін, шабля).

Переможцями у командному заліку стали італійці (5 золотих, 2 срібні і 3 бронзові нагороди), у росіян також 10 медалей (2-4-4), третіми у неофіційному командному заліку ЧЄ стали німці (1-2-3).

Раніше українські шаблісти також пробилися до фіналу командних змагань, де не встояли проти італійців, ставши в результаті другими.

У Чемпіонаті Європи з фехтування в Лейпцигу беруть участь 425 спортсменів з 39 країн. Україну на цьому форумі представляють 25 фехтувальників.

У березні українські фехтувальники завоювали одразу дві золоті медалі на етапі Кубка Світу з фехтування на шаблях та рапірах, що проходив в іранському місті Язд.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / Sport.bigmir.net / Д.Є.
Спорт 23 липня, 2010, 09:28 1384