Українські шпажисти – другі у Катарі

Спорт 27 січня, 2009, 11:47 766
У вирішальному матчі змагань Гран-прі у Катарі збірна України з фехтування на шпагах поступилася команді Італії.

У Катарі на турнірі серії "Гран-прі" з фехтування українські шпажисти посіли 2-е, а шпажистки – 4-е місце. Квартет українців у складі Максима Хвороста, Дмитра Карюченка, Ігоря Рейзліна і Віталія Медведєва у фіналі програв бронзовим призерам Олімпійських ігор у Пекіні команді Італії 23:45. На шляху до фіналу команда України перемогла збірні Іспанії (45:37), Швейцарії (37:35) і Угорщини (45:31).

Наша жіноча команда, перемігши у чвертьфіналі команду Німеччини (39:31), у наступному раунді з рахунком 35:45 поступилася команді Італії, яка в результаті і виграла турнір у Досі. У поєдинку за третє місце наші дівчата з рахунком 39:45 поступилися команді Канади.

В індивідуальних змаганнях найкращий результат у нашій команді показали Яна Шемякіна, Дмитро Чумак і Дмитро Карюченко, які дісталися 1/8 фіналу.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.