Українські шпажистки вибороли "бронзу" на етапі Кубка світу в Таллінні

© facebook.com/fencing.ukraine
У битві за медаль наші спортсменки обіграли китаянок.

Українські шпажистки вибороли бронзові нагороди у командних змаганнях на етапі Кубка світу у Таллінні.

Дивіться фото: Українські плавці вибороли п'ять медалей на етапі Кубка світу в Сінгапурі

За "синьо-жовтих" виступали Олена Кривицька, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова та Фейбі Бежура.

У фінал змагань українок не пустили майбутні володарки "золота" домашнього етапу Кубка світу – естонки, що обіграли наших дівчат із рахунком 45:23.

У поєдинку за "бронзу" турніру збірна України розібралася з китаянками, закінчивши зустріч з рахунком 45:34 на свою користь.

Нагадаємо, раніше українські шпажистки посіли восьме місце на Олімпійських іграх-2016.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / НОК України / К.Д.