Українські тенісисти провалили турнір у Санкт-Петербурзі

Сергій Бубка і Сергій Стаховський

Долгополов, Стаховський і Бубка програли стартові матчі на престижному турнірі у Санкт-Петербурзі.

Українські тенісисти не зуміли пробитися у наступний етап змагань турніру St Petersburg Open.

Олександр Долгополов, Сергій Стаховський та Сергій Бубка програли на старті змагань.

Долгополов, посіяний під третім номером, поступився 97-й ракетці світу ізраїльтянину Дуді Селі 2:6 2:6.

Киянин не реалізував жодного з двох наявних у нього брейк-пойнтів, у кожній з партій програвши по два гейми на власній подачі.

Стаховський у нелегкій грі програв росіянину Михайлу Южному (5) 3:6 6:7(7)

Росіянин зробив три брейка проти двох у суперника, і подав лише один ейс проти семи. Відзначимо, що в другій партії Михайло двічі вів із брейком, але Стаховський знаходив можливість відігратися, в тому числі не давши росіянину подати на матч. Ключовим стало 16-е очко тай-брейку, в якому Южний раніше двічі виходив вперед з міні-брейком, і за рахунку 7-8 на подачі Стаховського таки зумів оформити перемогу.

У свою чергу, Бубка програв четвертій ракетці турніру хорвату Марину Чилічу 4:6 6:7(1).

Хорват реалізував два з восьми брейків, у той час як Бубка тільки один із шести. У підсумку спортсмени провели на корті 1 годину 50 хвилин.