Український Лебідь править Європою

Спорт 10 грудня, 2007, 10:14 280
Вигравши змагання, що пройшли в неділю в іспанському Торо, Сергій Лебідь став семиразовим чемпіоном Європи з кросу.

Багаторазовий чемпіон Європи з кросу українець Сергій Лебідь знов здобув перемогу на континентальній першості.

Дистанцію в 10,7 кілометра у місті Торо 32-річний Лебідь здолав за 31 хвилину 47 секунд, на 9 секунд випередивши Мустафу Мохамеда зі Швеції. Третім став португалець Руй Сілва, який відстав від шведа на 2 секунди.

Ще один українець Ігор Мелетій із результатом 31 хвилина 01 секунда став 35-м.

У жіночих змаганнях перемогу отримала господарка траси іспанка Марта Домінгес, із результатом 26 хвилин 58 секунд на дистанції в 8,2 км. На 3 секунди від переможниці відстала француженка Жюлі Куло, а на 6 - ще одна іспанка Роза Марія Морато

Українка Тетяна Головченко фінішувала 15-ю з результатом 27.44 хвилини.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / Сегодня / К.К.