Українським гандболістам допомогли рідні стіни

Українські гандболісти реабілітувались за поразку від голландців© АМИ Новости-Украина
Спорт 3 листопада, 2008, 18:20 576
Збірна України з гандболу здобула свою першу перемогу у відбірковому турнірі чемпіонату Європи 2010 року.

В неділю українські гандболісти в Запоріжжі вирвали перемогу у потужної збірної Іспанії – 25:23. Перший тайм завершився нічиєю (14:14), проте по перерві господарям майданчика за підтримки двох тисяч уболівальників вдалося схилити шальки терезів на свою користь.

Найрезультативнішим у складі "жовто-синіх" з сімома закинутими м'ячами став Бурка. Ще четверо українців – Нат, Вишневський, Покотило і Ганчев записали у свій актив по чотири голи.

В іншому поєдинку 2-го туру 7-ї відбіркової групи стартові кривдники українців гандболісти збірної Голландії розгромили кіпріотів – 40:16. Таким чином, голландці стали одноосібними лідерами групи, команди України і Іспанії відстають на одне очко.

Нагадаємо, що цього року українська збірна проведе ще два матчі – 26 листопада в Нікосії українці зіграють проти команди Кіпру, а 30 листопада приймуть суперника у поєдинку у відповідь у Запоріжжі.

З останньою командою нашої групи – збірною Литви – українські гандболісти поміряються силами вже у 2009 році.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами АМИ Новости-Украина / К.К.