Український біатлоніст потрапив до двадцятки найсильніших у гонці переслідування на Кубку світу

Дмитро Підручний / Фото: biathlon.com.ua

Наш співвітчизник фінішував на 19-му місці на гонці в Поклюці.

Сьогодні, 19 грудня в Поклюці відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону.

Переможцем в цьому заїзді виявився німецький спортсмен Симон Шемпп. Його результат - 30:46.5.

"Срібло" на дистанції виборов француз Мартен Фуркад (+16.6), "бронза" у представника Росії Антона Шипуліна (+23.4).

Найкращим серед українців став Дмитро Підручний (+2:11.0), який фінішував на 19-му місці. Сергій Семенов завершив гонку на 39-му місці, Олександр Жирний на 40-му, а Володимир Семаков на 54-му.

Нагадаємо, раніше чоловіча збірна України з біатлону провалила спринтерську гонку на Кубку світу у Поклюці.