Український борець Чернецький здобув "бронзу" на престижному турнірі в Азербайджані

© facebook.com/greco.rome
Спорт 26 листопада, 19:40 330
За медаль він боровся проти росіянина Василя Паршина.

В Азербайджані завершилися престижні змагання з боротьби Golden Grand Prix.

Український борець греко-римського стилю Олександр Чернецький (130 кг) здобув для збірної "бронзову" медаль.

У сутичці за третє місце він переміг представника Росії Василя Паршина.

Всього від України на цей турнір вирушили три спортсмени. Жан Беленюк (85 кг) дістався до півфіналу, а в сутичці за третє місце поступився росіянину Євгену Салєєву.

Наш Дмитро Цимбалюк (59 кг) у чвертьфіналі програв іншому представнику РФ Мінгіяну Семенову.

Нагадаємо, раніше українські борці посіли третє місце на Кубку Європейських Націй.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.