Український каноїст Чебан включений до заявки на медальний заїзд Олімпійських ігор

Гонка за нагороди відбудеться 18 серпня.

Український каноїст Юрій Чебан таки побореться за медалі Олімпійських ігор у Ріо у змаганні байдарок-одиночок на 200-метровій дистанції.

У півфінальному заїзді українець став третім, показавши результат 40,590 секунди.

У загальному заліку результат Чебана став восьмим, і він був відправдений в список учасників втішного фіналу. Тоді як у медальний фінал був включений чех Мартін Фукса, який хоч і показав час, кращий за Чебана, але в своєму заїзді фінішував лише четвертим.

Згодом Чебан з'явився серед учасників медального фіналу А. Тож 18 серпня наш спортсмен зможе поборотися за нагороди.

Нагадаємо, Чебан є олімпійським чемпіоном 2012 року.