Українці боротимуться за виживання

Чоловіча збірна України з хокею на траві була за крок від півфіналу європейського "Кубка націй", а тепер може вилетіти в нижчий дивізіон.

Кубок націй
На турнірі з хокею на траві "Єврохокей - Кубок націй", що проходить у Португалії, хокеїсти збірної України були в кроці від виходу в півфінал, але сенсації не трапилося. Нашій збірній належить вести боротьбу за 5-8 місця турніру і прагнути зберегти прописку в елітному дивізіоні.

Після поразки в стартовій грі від Шотландії збірна України двічі зіграла внічию 2:2 з командами Уельсу і Швейцарії. У кожній з ігор наша команда вела в рахунку, але давала суперникам можливість відігратися.

Доля путівки в півфінал розв'язувалася у грі Україна - Швейцарія. Наша збірна пропустила швидкий гол, потім на 7-й і 23-й хвилинах В'ячеслав Махатков оформив дубль.

Перемогу, а разом з нею і путівку в квартет сильніших наша команда упустила за 5 хвилин до кінця гри.

Сьогодні наша команда зіграла з господарями чемпіонату, португальцями, і, нажаль, програла – 2:3.

Завтра в завершальній грі суперниками нашої збірної будуть італійці.