Українці краще за всіх тягають гирі

Спорт 5 грудня, 2008, 17:40 1955
Збірна України виграла командне "золото" на чемпіонаті світу з гирьового спорту, який проходив в італійському місті Турин.

Харків'яни Олександр Савченко та Юрій Орлов стали переможцями у вагових категоріях до 60 кг і до 75 кг відповідно на чемпіонаті світу з гирьового спорту.

А 23-річна Наталія Погоріла привезла з Італії одразу дві медалі. Особисте "срібло" вона здобула, виступаючи у ваговій категорії до 70 кг і виконавши при цьому норматив майстра спорту міжнародного класу.

Подіум у цій категорії вийшов на сто відсотків українським: крім успіху Наталії, "золото" – на рахунку киянки Марини Зуй, а бронза – у спортсменки зі Львова.

У командних змаганнях серед чоловіків українці стали кращими, завоювавши золоті медалі. Жіноча команда завоювала "бронзу".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / К.К.