Українці не змогли виграти Меморіал Гранаткіна

Фрагмент матчу Україна - Туреччина на Меморіалі Валентина Гранаткіна© ФФУ
Спорт 10 січня, 2009, 15:15 772
Українська юніорська футбольна збірна виборюватиме третє місце на Меморіалі Гранаткіна у матчі з чилійською командою.

Юніорська збірна України з футболу (U-18) не змогла пробитися до фіналу міжнародного турніру пам'яті Валентина Гранаткіна, який цими днями проходить у Санкт-Петербурзі. Напередодні підопічні Анатолія Бузника зіграли внічию з турками – 1:1, і тепер поборються лише за "бронзу".

Перед останнім туром наша команда йшла на другому місці у групі В, поступаючись туркам тільки за різницею забитих-пропущених голів. Таким чином, для того, щоб посісти перше місце у групі і отримати путівку у фінал турніру, українцям необхідно було перемагати турецьких однолітків.

Цю задачу ускладнив швидкий пропущений гол від Хелваджі, проте ще до перерви Бутко майстерно виконав штрафний удар і зрівняв рахунок у матчі. У другому таймі з поля був вилучений голкіпер збірної України Ситников, що багато в чому зумовило результат поєдинку – нічия 1:1.

В іншому матчі нашої групи збірна Бельгії розгромила латишів з рахунком 4:1.

Таким чином, збірна України у матчі за "бронзу" поміряється силами з чилійськими однолітками. У фіналі турніру зустрінуться збірні Росії і Туреччини.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РБК-Україна / К.К.