Українці невдало стартували на "Тур де Скі"

Спорт 29 грудня, 2008, 16:16 284
Другий день лижної багатоденки "Тур де Скі", що проходить у німецькому Оберхофі, виявився невдалим для українських лижниць.

В неділю на 10-кілометровій гонці переслідування наші Валентина Шевченко та Лада Нестеренко опинилися далеко за межами чільної трійки. Валентина фінішувала 21-ю, а Лада – взагалі останньою. Першою у цій дисципліні стала фінка Вірпі Куйтунен. Другою була норвежка Маріт Бйорген, а третій час показала Юстина Ковальчик з Польщі. У понеділок на лижниць чекає кілометрова гонка з масовим стартом, що відбудеться вже у Празі.

Не порадував на 15 кілометрах у чоловіків і єдиний представник України. Наш співвітчизник Роман Лейбюк завершив цю дистанцію з 53-м часом. Успіх же у перегонах святкував швейцарець Даріо Колонья. Чинний чемпіон світу німець Аксель Тайхманн був другим. Третя позиція залишилася за фіном Самі Яухоярві

У понеділок лижники проведуть спринтерьску гонку з масовим стартом. Нагадаємо, переможець "Тур де Скі" визначається після завершення усіх семи дисциплін.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.