Українці обіграли словаків на Кіпрі

Артем Мілевський забиває пенальті у ворота словаків© ФФУ
Спорт 11 лютого, 2009, 07:47 1273
Збірна України з футболу вийшла у фінал 12-го Міжнародного турніру на призи Футбольної асоціації Кіпру, де зіграє із сербами.

Свій перший матч на турнірі на Кіпрі збірна України виграла. Суперником "жовто-синіх" була команда Словаччини.

Підопічним Михайличенка вдалося забити швидкий гол – довга позиційна атака українців завершилася точним ударом Валяєва з лінії штрафного майданчика у кут воріт словаків.

В середині тайму в українців було відразу три шанси збільшити перевагу: Валяєв здалеку добре приклався до м'яча, але по воротах не влучив, потім Кравченко з лінії штрафного пробив у руки Сенецькі, і нарешті зліва небезпечно прострілював Несмачний, але Селезньов випередити голкіпера не зміг.

У Словаччини особливих шансів не було, але своїм єдиним вони скористалися. За хвилину до перерви Віттек отримав м'яч у штрафному майданчику, перебуваючи спиною до воріт і під опікою Михалика, зміг розвернутися і точно пробити у ліву від Шовковського дев'ятку. Рахунок став нічийним і команди пішли на перерву.

Не пройшло й однієї хвилини у другому таймі, як Україна знову повела. Алієв віддав пас наліво на хід Мілевському, який дійшов до лицьової лінії і елегантно навісив точно на голову Селезньову, який і переправив м'яч у сітку.

Словаки притисли українців до своїх воріт і у середині другого тайму знову зрівняли рахунок. Хамшик, який незадовго до того вийшов на поле, після кутового скористався помилками "жовто-синіх" і пробив Шовковського.

До кінця матчу словаки лише одного разу загрожували нашим воротам, коли Шестак пробив з-за меж штрафної і майстерність довелося показувати Шовковському, який у чудовому стрибку відбив м'яч.

А от в українців було достатньо шансів для здобуття перемоги. Спочатку Мілевський пробивав після подачі кутового – не вистачило кількох сантиметрів. Згодом Алієв увірвався у штрафний майданчик і пробив у руки голкіперу. Після ще одного кутового пробивав Ротань – знову чудово зіграв Сінецькі.

І все-таки Україна здобула перемогу. Артема Мілевського штовхнули у штрафному майданчику і арбітр показав на пенальті. Сам же Артем і забив. 3:2 – перемога українців, і тепер сьогодні о 19:00 наша команда у фіналі турніру зустрінеться з сербами, які перемогли господарів – збірну Кіпру – 2:0.

Україна - Словаччина 3:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Валяєв (9), 1:1 - Віттек (44), 2:1 - Селезньов (46), 2:2 - Хамшик (69), 3:2 - Мілевський (83, пен.)

Україна: Шовковський, Несмачний, Михалик, Чигринський, Мандзюк (Пашаєв, 46), Валяєв (Тимощук, 77), Ротань, Алієв, Кравченко (Калиниченко, 77), Мілевський, Селезньов (Гоменюк, 66)

Словаччина: Сенецькі, Шкртел, Пекарік (Штівар, 84), Дюріца, М. Чех, Штрба (Хамшик, 57), Пецалка (Куцка, 57), Козак (М. Петраш, 81), Обжера (Штох, 70), Шестак, Віттек

Попередження: Кравченко (56), Чигринський (68)

Михайличенко: "Молодим українцям не вистачає характеру"

Спорт 11 лютого, 2009, 12:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / К.К.