Українці отримали ляпаса від грузинів Спорт 8 вересня, 20:36
Збірна Грузії покарала команду України за нереалізацію гольових моментів і недбалість в обороні, зрівнявши рахунок (1:1) на 88-й хвилині матчу у Тбілісі.

Радість грузинів
Збірна Грузії радіє після голу, забитого на 88-й хвилині матчу.
Збірна України знову наступила на ті ж самі граблі. Два роки тому українська збірна також вела в рахунку в гостьовому матчі проти грузинів і пропустила гол на останніх хвилинах зустрічі. Але історія повторилася, і українці чогось так і не винесли уроку з тієї зустрічі.

Знову, забивши м’яч вже на 7-й хвилині зустрічі (Назаренко подав кутовий, а грузини залишили одного Шелаєва біля воріт, чим той і скористався), наша збірна зупинилась і почала грати на утримання рахунку. Але скільки разів вже ця тактика давала збої!

Причому, збірна Грузії – той суперник, у якого оборона зовсім не безгрішна, тому треба було активніше намагатися подвоїти свою перевагу.

Але українці як завжди заспокоїлись на досягнутому, а найбільш небезпечні моменти у воріт Ломая створили тільки тоді, коли грузини оголили свої тили в кінці зустрічі, намагаючись відігратись.

Калиниченко і Назаренко не використали своїх шансів, і, як завжди, зіграло неписане футбольне правило "не забиваєш ти – забивають тобі".

З нічого грузини заробили кутовий, а стандарти суперника завжди були приводом для хвилювання українських вболівальників.

От і зараз наші захисники проґавили грузина Сірадзе, який поховав надії команди Блохіна на позитивний результат матчу і значно погіршив шанси збірної України на потрапляння до Євро-2008.

Вихід на поле Гладкого на останні 2 хвилини матчу був вже даремним. Що заважало випустити кращого бомбардира українського чемпіонату раніше, знає тільки тренер. Адже "зіркові" Андрії зіграли далеко не найкращий свій матч...

В інших поєдинках групи B Шотландія перемогла Литву - 3:1, а Італія у Мілані зіграла внічию з Францією - 0:0.

7. Фарери         8   0  0  8     2-27     0

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами iPlus / К.К.
Спорт 8 вересня, 2007, 20:36 970 1
  • 9 вересня, 19:22 Згоден 0 Не згоден 0 Дійсно... Скільки, можна наступати на одні й ті ж самі ГРАБЛІ!! Ну зрозуміло ще якщо у Франції не виходить виграти, або з Італійцями справитися не можемо!! Але якщо з Грузією вже другий раз підряд за 2-3 хв. до кінця матчу пропускаємо... ДУЖЕ ПРИКРО!! відповісти цитувати Дякуємоспам