Українці повертаються з Баку з 4 нагородами

Спорт 24 вересня, 2007, 13:13 280
Наталя Синишин завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з вільної боротьби, поповнивши скарбничку української збірної.

У Баку, на чемпіонаті світу з боротьби Наталя Синишин принесла Україні чергову медаль. Як і на торішньому чемпіонаті світу, Синишин стала бронзовою призеркою.

22-річна львів'янка, яка виступала на квітневому чемпіонаті Європи в категорії до 55 кг (на Євро-2007 Наталя завоювала срібло), знов повернулася в свою звичну вагову категорію до 59 кг.

У півфіналі вона поступилася француженці Одрі Прієто-Бокашвілі, а в поєдинку за 3-е місце наша спортсменка не залишила жодних шансів колумбійці Сандре Роа (5:0, 3:1).

По ходу турніру Синишин перемогла чемпіонку Азії кореянку Кім, торішню чемпіонку світу серед юніорів і нинішню чемпіонку Європи росіянку Канаєву і найсильнішу на планеті японку Айяко Шодо.

З 2005 року на чемпіонату світу, Азії і фіналах Гран-прі Шода не знала поразок. Наталя програла їй перший період 0:1, але потім виграла 1:0 і 2:0.

Не змогла включитися в боротьбу за медалі Світлана Саєнко. У категорії до 72 кг сумчанка програла в третьому раунді росіянці Гюзель Мануровій.

Юлія Остапчук посіла високе 5-е місце в категорії до 63 кг. Львів'янка, якій в середу виповниться 17 років цього року ставала чемпіонкою світу і Європи серед юніорів, а на дорослому чемпіонаті дійшла до фінальних поєдинків. У боротьбі за бронзу Юлія по очках поступилася Моніці Рогень з Польщі.

Також п'яте місце посіла й Тетяна Лазарева в категорії до 55 кг. Олександра Когут була восьмою в категорії до 51 кг, Катерина Бурмістрова посіла сьоме місце в категорії до 67 кг.

Таким чином, українські борці вільного стилю на чемпіонаті світу в Баку завоювалі 4 нагороди: 2 срібла (Ірина Мерлені-Мельник і Ібрагім Алдатов) і 2 бронзи (Вадим Тасоєв і Наталія Синишин).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / iPlus / К.К.