Українці везуть з Рієки чотири медалі

Спорт 15 грудня, 2008, 12:19 253
Єдиними українськими плавцями, кому вдалося завоювати медалі на ЧЄ з плавання на "короткій воді", стали Ігор Борисик і Катерина Зубкова.

У хорватській Рієці у завершальний день чемпіонату Європи на "короткій воді" українець Ігор Борисик з результатом 2:05.47 хв. завоював бронзову медаль на дистанції 200 метрів брасом.

Для Борисика це вже друга медаль на цьому турнірі. Раніше він став переможцем на 100-метрівці брасом, побивши при цьому світовий рекорд іншого українця Олега Лісогора. Рекордний результат Борисика дорівнює 57,33 сек.

Загалом на чемпіонаті континенту українці завоювали 4 медалі. Окрім Борисика, дві медалі на змаганнях у Хорватії завоювала і Катерина Зубкова. Вона двічі була другою: на дистанціях 50 та 100 метрів на спині.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.