Українці виграли перший двобій у данців

Спорт 18 грудня, 2008, 13:28 654
До столичного Палацу спорту завітав великий хокей – на льоду головної спортивної арени країни проходить "Кубок Полісся".

Національна збірна України з хокею виграла перший матч "Кубка Полісся". У Києві підопічні Олександра Сеуканда обіграли команду Данія з рахунком 3:1.

Вже на 7-й хвилині українці відкрили рахунок завдяки голу Гніденка. Другий гол можна віднести до міні-шедеврів: Шахрайчук прорвався у зону і віддав пас на Литвиненка, якому нічого не залишалося, як замкнути передачу партнера – 2:0.

Правда, данці одразу ж організували відповідь – голкіпер Костянтин Симчук нічого не зміг зробити з дальнім кидком Кісума, оскільки не бачив його – 2:1.

Третій період пройшов приблизно за тим же сценарієм, що й попередні: українці володіли ініціативою, а данці сподівалися не рідкі контрвипади. Проте Симчук і оборона зіграли надійно. А під завісу гри Люткевич дальнім кидком встановив остаточний рахунок – 3:1.

Сьогодні у Палаці спорту команди зіграють повторний поєдинок. Початок матчу – о 18:30.