Українці з турками поки не виявили сильнішого

Перед початком матчу з турками українці вшанували пам'ять свого товариша по команді Максима Пашаєва, який нещодавно загинув в автокатастрофі© ФФУ
Спорт 10 лютого, 2009, 16:31 1802
Українська "молодіжка" відіграла перший із двох запланованих на сьогодні товариських матчів із турецькими однолітками.

Молодіжна збірна України з футболу зіграла внічию 2:2 у товариському матчі проти команди Туреччини в рамках тренувального збору в Ізмірі.

Українці відкрили рахунок вже на 5-й хвилині гри. Юрій Фурта після передачі Олега Голодюка скористався помилкою турецького голкіпера і забив у порожні ворота. Але перевагою наша команда володіла недовго. Через 15 хвилин турки зрівняли рахунок зусиллями Тевсіта Косе. Більше голів у першому таймі глядачі не побачили.

Друга половина гри почалася з атак господарів, але українці зуміли відбитися і поступово перевели гру до турецьких воріт. На 59-й хвилині наша команда знову вийшла вперед. Андрій Сахневич з правого флангу зробив передачу на Володимира Бідловського, той головою скинув у центр, і Олександр Касьян з трьох метрів "розстріляв" ворота суперника.

Але, як і в першому таймі, туркам знову вдалося швидко зрівняти рахунок. Через дві хвилини арбітр призначив досить спірний пенальті, а Косе чітко його реалізував, оформивши дубль. У результаті матч так і завершився бойовою нічиєю.

Україна (U-21): Загладько (Шеліхов, 46), Матвєєв, Голодюк (Фартушняк, 46), Вовкодав, Яворський, Сахневич, Федорчук, Поступаленко (Білий, 46), Ярмоленко (Бідловський, 46), Касьян, Фурта.

Сьогодні команди проведуть ще один матч, який розпочнеться о 20:30.

Арбітр ФІФА: "Футболісти просять показувати їм жовті картки"