Уругвайці були в сантиметрах від фіналу

Спорт 11 липня, 2007, 10:59 223
Першим фіналістом Кубка Америки-2007 стала збірна Бразилії, яка в серії післяматчевих пенальті переграла уругвайців - 2:2(5:4).

Бразилія
Радість футболістів бразильської збірної
Збірна Бразилії з футболу, яка проводила перший офіційний турнір під керівництвом Дунги, опинилися там, де їм і належить по рангу - у фіналі Кубка Америки.

До перерви деякою перевагою володіла збірна Бразилії, що невдовзі відобразилося на табло. Голкіпер уругвайців Каріні парирував складний удар Мінейро, але на добиванні вправно зіграв Майкон, який, схоже, виграв боротьбу за місце в основі у зоряного "севільця" Дані Алвеша

На 45-й хвилині матчу уругвайці зрівняли рахунок – голкіпер бразильців Доні не зумів справитися з відносно нескладним ударом Рекоби, вибивши м'яч кулаком прямо на ногу Дієго Форлану. Новобранець мадридського "Атлетіко" не розгубився і одним торканням порівняв рахунок.

Гол Баптішти
М'яч влітає в сітку воріт уругвайців після удару Жуліу Баптішти
У доданий час першого тайму Жуліу Баптішта знову вивів бразильців вперед.

Після перерви бразильці притиснулися до своїх воріт в прагненні зберегти рахунок, що влаштовував їх. За що, як це часто буває, і поплатилися. Зумівши збити темп матчу, вони ще більше заспокоїлися, але тут сказав своє вагоме слово Себастьян Абреу, який з'явився на полі у перерві.

Форвард, заявлений на Кубок Америки під 13-м номером, приніс "Селесао" нещастя, замкнувши на дальній штанзі простріл Крістіана Родрігеса.

Все вирішувала серія післяматчевих пенальті. Уругвайці запороли першу ж спробу (помилився Форлан). Трохи згодом бразилець Афонсу Алвеш влучив у штангу. Фернанду повторив "подвиг" свого партнера, запустивши м'яч у стійку.

Доні
Воротар збірної Бразилії Доні парирує вирішальний удар уругвайця Пабло Гарсії
Уругвайцям для того, щоб вийти у фінал Copa America, залишалось завдати влучного удару в останній спробі, але Пабло Гарсія теж пробив у стійку. Наступний пенальті реалізував Жілберту, а постріл Дієго Лугано парирував Доні.

Голкіпер "Роми" при цьому вискочив далеко вперед, що не сховалося від уваги уругвайській делегації. Колумбійського рефері Оскара Руїса вмить оточили чи не всі уругвайські гравці, які вимагали перебити вирішальний пенальті, але суддя був непохитний.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Eurosport / К.К.