Уругвай і Мексика вийшли у 1/8 фіналу чемпіонату світу (відео) Спорт 22 червня, 18:51
Уругвай переміг Мексику з рахунком 1:0 і посів перше місце у групі А. Мексиканці вийшли в 1/8 фіналу з другої сходинки.

Збірна Уругваю перемогла Мексику з рахунком 1:0 у третьому турі чемпіонату світу. Обидві команди вийшли у 1/8 фіналу турніру.

На початку матчу команди обмінялись гольовими моментами. Луїс Суарес опинився на ударній позиції справа і пробив у дальній кут. М'яч просвистів поруч зі стійкою. А у наступній атаці навіс Дос Сантоса з лінії воротарської ледве не замкнув Куатемок Бланко. На повторі було помітно, як захисник рукою штовхнув мексиканського нападника -суддя міг призначити пенальті.

На 19-й хвилині Форлан подав кутовий і Вікторіно з шести метрів без перешкод завдав удару головою. М'яч пролетів над поперечиною.

У наступній атаці вже Кавані по лівому флангу вирвався на побачення з Оскаром Пересом, але пробив неточно.

А на 22-й хвилині удача була на стороні уругвайців. Гуардадо потужно пробив з 35-ти метрів і лише поперечина врятувала Уругвай від пропущеного м'яча.

За дві хвилини до кінця першого тайму уругвайці відкрили рахунок. Максі Перейра з правого флангу зробив прекрасну подачу на дальню стійку і Луїс Суарес головою переправив м'яч у ворота.

На 54-й хвилині уругвайці були близькі до другого голу. На сильний удар Едісона Кавані зреагував Оскар Перес. Добивав Альваро Перейра, але його удар заблокували захисники.

На 66-й хвилині мексиканці не використали шанс, щоб зрівняти рахунок. Простріл із правого флангу ударом головою в падінні замикав Родрігес, але із забійної позиції пробив повз ворота.

Фінальний свисток зафіксував перемогу уругвайців з рахунком 1:0. У іншому матчі групи збірна ПАР перемогла Францію з рахунком 2:1.

Уругвай посів перше місце у групі, Мексика - друге. ПАР, який набрав стільки ж очок, як і Мексика, завершив боротьбу через гіршу різницю м'ячів.

Своїх суперників Уругвай і Мексика дізнаються ввечері, коли відбудуться матчі у групі В.