Уругвай став першим фіналістом Кубка Америки (відео)

Луїс Суарес© AFP
Спорт 20 липня, 2011, 09:53 1479
Дубль нападника Ліверпуля Луїса Суареса вивів збірну Уругваю у фінал Кубка Америки.

На Кубку Америки визначився перший фіналіст. Ним стала збірна Уругваю, котра обіграла Перу з рахунком 2:0.

Обидва м'ячі забив нападник англійського "Ліверпуля" Луїс Суарес.

Команди розпочали гру обережно, зосереджуючи основні сили на обороні. Однак поступово уругвайці заволоділи перевагою і створили перший небезпечний момент у матчі. Альваро Перейра замикав передачу Суареса, але пробив відверто слабо і м'яч потрапив в руки воротарю.

За десять хвилин до перерви уругвайці мали ще один шанс, але небезпечний удар Луїса Суареса заблокував захисник. Врешті-решт, уругвайці заштовхали м'яча у сітку, але з офсайду.

Після перерви уругвайці нарешті відкрили рахунок. Форлан завдав удару з 25-ти метрів. Фернандес був зобов'язаний спокійно відводити загрозу, але відбив м'яч так, що Суарес без проблем відправив його у сітку.

А через п'ять хвилин Суарес фактично вирішив долю матчу. Альваро Перейра зі своєї половини поля запустив м'яч на хід нападнику, той виграв спринт у захисників, легко обіграв Фернандеса і відправив м'яч у порожні ворота.

На цьому гру можна було завершувати. Деморалізовані перуанці не створили нічого цікавого біля воріт уругвайців. До того ж, "інки" залишилися у меншості. Хуан Варгас відмахнувся кулаком у боротьбі з капітаном суперника Дієго Лугано. Хоча перед цим можна було сміливо вилучати самого Лугано за фол проти Герреро.

Таким чином, збірна Уругваю стала першим фіналістом Кубка Америки 2011. Хоч один з фаворитів турніру дістався до вирішальної гри.

Суперник Уругваю стане відомий у грі між Парагваєм та Венесуелою, яка відбудеться в ніч на четвер. Матч групового етапу між цими командами завершився з рахунком 3:3.

Цікаво, що зараз у Уругваю і Аргентини по 14 перемог на турнірі, тож в суботу Уругвай може виграти рекордний 15-й титул найкращої команди континенту.