Уругвай виграв рекордний Кубок Америки (відео)

Дієго Перес цілує дорогоцінний трофей© AFP
Спорт 25 липня, 2011, 10:22 1879
Збірна Уругваю стала найуспішнішою командою в Південній Америці. На її рахунку вже 15 перемог на Кубку Америки.

У неділю ввечері визначився переможець Кубка Америки-2011. Ним стала збірна Уругваю, яка у фіналі розгромила Парагвай  з рахунком 3:0.

Номінальні вже на 12-й хвилині відкрили рахунок. Луїс Суарес м'яко прибрав захисника і пробив у дальній кут. М'яч рикошетом від стійки влетів у ворота.

Парагвай відреагував на забитий гол більш агресивними атаками, але безрезультатними атаками. Натомість уругвайці спромоглися на другий гол. Альваро Перейра віддав передачу на Дієго Форлана, який підключився зліва. Форвард "Атлетико" відмінним ударом подвоїв перевагу уругвайців.

У другому таймі гра заспокоїлась, однак пристрасті та грубощі не вщухали. Уругвайці могли забити ще, однак комбінацію Суареса з Форланом в останній момент встиг зіпсувати захисник Парагваю.

Парагвай намагався забити хоча б гол. Кілька разів їм навіть вдалося потривожити Фернандо Муслеру, який впорався з ударами без надмірних зусиль.

Трішки відпочивши від атак, уругвайці знову понеслися вперед. На 90-й хвилині дубль оформив Форлан, який, реалізувавши вихід сам-на-сам з воротарем.

Для Уругваю цей трофей став рекордним 15-м на Кубку Америки. До цього "Селесте" за кількістю трофеїв ділили перше місце з Аргентиною. А Парагвай вперше за 48 років став срібним призером змагань, причому дійшов до фіналу не вигравши жодного матчу.