Усміхнені француженки та португалки у коротеньких топах. Найкращі фанатки фіналу Євро-2016 Спорт 11 липня, 09:42
Дивіться добірку фото уболівальниць за минулу добу.

Вчора, 10 липня, відбувся фінальний матч чемпіонату Європи – переможцем стала збірна Португалії.

Команда Фернанду Сантуша грала проти господарів турніру - збірної Франції - і втратила ключового гравця – Кріштіану Роналду – вже на 25-ій хвилині.

Дивіться фото: У Парижі розпочалися заворушення після перемоги Португалії на Євро-2016, є затримані

Утім, навіть без нього португальцям вдалося перемогти. Єдиний гол у другому екстра-таймі забив Едер Лопеш. Підсумковий рахунок на табло – 1:0.

Примітно, що португальці виграли Євро вперше у своїй історії.

На трибунах вирував шквал емоцій. Серед уболівальниць виділялися привабливі португалки у коротеньких топах і француженки із усміхненими розмальованими обличчями.

Як травмований Роналду допомагав тренеру керувати збірною Португалії у фіналі Євро-2016 Спорт 11 липня, 09:42