Успіхи українських гімнастів

Дарія Згоба завоювала дві нагороди на етапі Кубка світу у Шанхаї.
Спорт 7 серпня, 2007, 11:12 1514
На черговому етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики національна збірна України завоювала чотири медалі.

Українка Дарія Згоба виграла відразу дві нагороди на престижних змаганнях зі спортивної гімнастики, що завершилися у Шанхаї.

Саме наша дівчина намагалася конкурувати на рівних з китаянками, які у результаті виграли всі чотири види програми. Згобі довелося задовольнитися "сріблом" та "бронзою".

На другу строчку п'єдесталу пошани вона піднялася у вправах на брусах. Виступ нашої землячки був оцінений суддями в 15,700 бали, тоді як китаянка Цзян Юйюань стала володаркою золотої нагороди з результатом 16,100.

У вправах на колоді Згоба пропустила вперед себе відразу двох гімнасток з Піднебесної: Чен Фей (16,150 бали) та Пан Панькань. Українка відстала від переможниці на 0,875 бали.

Ще одну срібну нагороду в нашу скарбничку поклав Олександр Воробйов. Його програма на кільцях була оцінена в 16,400 бали, в той час, як переможець змагань китаєць Чень Ібін обійшов слов'янина на 0,3 очки.

Четверта нагорода на рахунку Аліни Козич, яка розділила другу строчку підсумкового протоколу вільних вправ з китаянкою Пан Паньпань. У обох по 15,050 бали, а перемогла тут Цзян Юйюань з результатом 15,225.

Паралельно з шанхайським етапом Кубка світу у дорослих в Белграді відбувся молодіжний чемпіонат Європи, з якого жіноча збірна України повернулася тріумфатором.

Наші дівчата виграли "золото" в командних змаганнях, а Валентина Голенкова стала переможницею в абсолютній першості, а також виграла ще два "золота" і одне "срібло" в окремих видах.

Наступним крупним міжнародним стартом у гімнастів стане чемпіонат світу в Греції, намічений на 9-23 вересня. Саме в Патрах будуть розіграні основні бали, необхідні для отримання олімпійської ліцензії.

У нинішньому сезоні українці виступають досить успішно, тому планетарної першості ми чекаємо з неприхованим оптимізмом.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами СПОРТ.com.ua / К.К.