УЄФА дискваліфікував Моурінью на 5 матчів

Жозе Моурінью© uefa.com
Спорт 6 травня, 2011, 18:06 1819
Моурінью дискваліфікований за висловлювання на адресу УЄФА після першого півфінального матчу Ліги чемпіонів з "Барселоною".

Керманич мадридського "Реалу" Жозе Моурінью отримав 5-матчеву дискваліфікацію у єврокубках. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Один із матчів Моурінью вже відбув під час зустрічі з "Барселоною" минулого вівторка. Дискваліфікація на п'ятий матч носить умовний характер із випробувальним терміном у три роки. Моурінью також оштрафований на 50 тисяч євро.

Моурінью дискваліфікований за свої висловлювання на адресу УЄФА після першого півфінального матчу Ліги чемпіонів з "Барселоною". Тоді португалець звинуватив керівництво європейського футболу в тому, що воно допомагає каталонській команді і не дає шансів її суперникам. Моурінью припустив, що це може бути пов'язано з тим, що "Барселона" співпрацює з ЮНІСЕФ.

Нагадаємо, що керманич "Реалу" через вилучення у першому матчі не зміг керувати командою в матчі-відповіді. Моурінью мав право подивитися гру з трибун, але взагалі не приїхав на стадіон. Замість Жозе командою керував його помічник Айтор Каранка, який після матчу також говорив про упереджене суддівство.

Іспанська газета Marca повідомляє, що тренер і керівництво "Реалу" будуть апелювати до Спортивного арбітражного суду в Лозанні.

Зазначимо, що в іспанському "Ель-Класико" (0:2 у Мадриді і 1:1 в Барселоні) і дійсно було кілька спірних суддівських рішень, які вплинули на результат протистояння. У першій грі арбітр Вольфганг Штарк вилучив півзахисника "Реала" Пепе у епізоді, який "тягнув" на "гірчичник". У матчі на "Камп Ноу" Франк де Блекере не зарахував чистий гол Ігуаїна на 47-й хвилині матчу. На той момент рахунок був 0:0, то ж у "Реала" ще залишався цілий тайм, щоб здобути перемогу з необхідним рахунком.

Нападник "Порту" встановив суперрекорд єврокубків (відео)

У битві за Кубок чемпіонів зійдуться "Манчестер Юнайтед" і "Барселона"

Фергюсон: з "Барселоною" буде фантастичний фінал

Тренер "Реала": ми обурені тим, що побачили в Барселоні