В Африці футболіст отримав жовту картку за блюзнірський фінт

© YouTube
Сіфо Муті вирішив показати свою вправність у володінні м'ячем, але був покараний.

Вельми цікавий випадок стався в матчі Кубка Ліги ПАР між "Барокою" та "Платінум Старс".

Півзахисник господарів поля Сіфо Муті вирішив показати свої вміння у жонглюванні м'ячем, проте отримав за свої фінти жовту картку.

Дриблінг футболіст полягав у тому, що він обома колінами по черзі ставав на м'яч. Суддя визнав подібну поведінку гравця неприйнятною.

Незважаючи на це "Барока" обіграла суперника з рахунком 3:1 і вийшла до чвертьфіналу турніру.

Нагадаємо, раніше у США футболіст отримав жовту картку за тверк після забитого гола.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.