В англійському футболі встановлено дивовижний рекорд

Нападник "Блекберна" Хойлетт© UK football
Спорт 24 січня, 2011, 12:07 1909
В матчі "Блекберн Роверс" - "Вест Бромвіч Альбіон" встановлено дивовижний рекорд: у грі взяли участь 22 гравці, що мають різне футбольне громадянство.

В матчі 24-го туру чемпіонату Англії "Блекберн Роверс" - "Вест Бромвіч Альбіон" встановлено дивовижний рекорд Прем'єр-ліги.

У цій грі взяли участь 22 гравці, що мають різне футбольне громадянство. Побити колишнє досягнення (21 футболіст), встановлене у матчі "Блекберн Роверс" - "Челсі" 24 жовтня 2009 року, допоміг вихід на заміну чеського форварда "Вест Бромвіч" Романа Беднаржа.

Сам матч завершився з рахунком 2:0 на користь господарів. На 41-й хвилині автоголом відзначився румун Габріель Тамаш. Канадець Девід Хойлетт провів другий м'яч на 47-й хвилині.