В Баку - за олімпійськими ліцензіями

Спорт 12 вересня, 2007, 17:53 285
Через тиждень в столиці Азербайджану стартує світова першість з вільної боротьби, де спортсмени виборюватимуть крім медалей ще й олімпійські ліцензії.

Вільна боротьба
AFP
З 19 по 21 вересня у столиці Азербайджану Баку пройде чемпіонат світу з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, на якому команди виборюватимуть не тільки нагороди, а й ліцензії на олімпійські ігри Пекін-2008.

Їх отримають борці, які на світовій першості посядуть місця з першого по восьме. Всі, хто займуть нижчі позиції матимуть змогу завоювати ліцензії на чемпіонаті Європи в Тампере (Фінляндія) та двох відбірних турнірах в Швейцарії та Польщі, що пройдуть 2008 року.

За словами Савлохова, із семи борців, які поїдуть до Баку, побоювання лише за категорію до 55 кілограмів. Олександр Хавілов, який її представлятиме , є чемпіоном України, але ще жодного разу не брав участі у змаганнях такого рівня.

У жінок команда сформована повністю. Тим паче, що темп задаватиме олімпійська чемпіонка Афін Ірина Мерлені.

Спорт 12 вересня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.