В баскетбольній Суперлізі тріо лідерів

Спорт 22 жовтня, 2007, 15:27 308
Баскетбольний клуб "Черкаські мавпи" зазнав неочікуваної поразки від команди "Сумихімпром" у третьому турі Суперліги".

БК "Київ" - "Кривбасбаскет"
УНІАН
З м'ячем Юджин "Пух" Джетер з команди БК "Київ".
Головною сенсацією серед матчів 3-го туру баскетбольної Суперліги стала домашня поразка "Черкаських мавп" від клубу "Сумихімпром".

Першу половину зустрічі с мінімальним відривом виграли гості – 44:45. У третій десятихвилинці черкаські баскетболісти перехопили лідерство, але вже в наступному періоді сумчани відновили свою перевагу і здобули перемогу в цьому поєдинку - 83:79 (29:23, 16:21, 17:28, 21:7).

Дуже цікавим вийшов поєдинок у Дніпропетровську, де "Дніпро" лише в заключній чверті зміг досягти вирішальної переваги. Підсумковий рахунок – 77:74.

В інших матчах туру "Азовмаш" переміг БК "Київський Будівельник" – 88:79, львівська "Політехніка-Галичина" поступилася БК "Одеса" – 74:83, БК "Киів" обіграв "Кривбасбаскет-Люкс" – 104:74, а МБК "Миколаїв" виявився сильнішим за рівненський "БК-93 Пульсар" – 77:70.

Після трьох турів по 6 очок в своєму активі мають три клуби – БК "Київ", "Азовмаш" та "Дніпро".