В Бразилії футболіст показав жовту картку арбітру! (відео)

Андре Луїс показує жовту картку арбітру (Фото - globoesporte.com)
Спорт 7 листопада, 2008, 10:49 866
Футболіст бразильського клубу "Ботафого" Андре Луїс показав жовту картку арбітру матчу його команди з аргентинським "Естудіантесом".

Рідкісний епізод відбувся під час матчу 1/4 фіналу Кубка Південної Америки між бразильським "Ботафого" та аргентинським "Естудіантесом". На 68-й хвилині зустрічі чилійський суддя Карлос Чандія виніс попередження гравцю бразильського клубу Андре Луїсу, після чого футболіст вихопив в арбітра жовту картку і показав її Чандії. У відповідь на це рефері вилучив гравця з поля.

Побачити цей кумедний епізод можна у відеосюжеті ПРОСПОРТ.

Перший матч 1/4 фіналу Кубка Південної Америки (аналог Кубка УЄФА) між "Естудіантесом" і "Ботафого" пройшов 21 жовтня і завершився перемогою аргентинців з рахунком 2:0.

У зустрічі у відповідь 5 листопада "Естудіантес" відкрив рахунок на третій хвилині, а ще через півгодини подвоїв перевагу.

У середині другого тайму "Ботафого" вдалося зрівняти рахунок, проте на 68-й хвилині Луїс був вилучений, після чого бразильці залишилися у меншості. У час матчу, що залишився, футболісти "Ботафого" грали вкрай агресивно. Кілька разів бразильці дуже жорстко діяли проти плеймейкера "Естудіантеса" Хуана Себастьяна Верона, проте арбітр не став карати "Ботафого" за грубу гру.

Матч завершився з рахунком 2:2. Таким чином, "Естудіантес" переміг за сумою двох зустрічей і вийшов до півфіналу Кубка. За вихід у фінал "Естудіантес" побореться з іншим аргентинським клубом "Аргентінос Хуніорс".

Андре Луїс не вперше демонструє неспортивну поведінку в ході матчів. У червні 2008 року він отримав червону картку у грі чемпіонату Бразилії з "Наутіко". Після цього Луїс став демонструвати непристойні жести уболівальникам команди суперників і кинув на трибуни пластикову пляшку. Із стадіону футболіста вивели поліцейські.