В НХЛ повторили рекорд результативності, який тримався 20 років (відео)

Нейт Томпсон забив переможний гол© lightning.nhl.com
Спорт 19 листопада, 2010, 14:29 2153
У Філадельфії відбувся найрезультативніший матч НХЛ за останні 20 років - "Філадельфія Флайерс" і "Тампі Бей Лайтнінг" закинули 15 шайб.

19 листопада у регулярному чемпіонаті НХЛ відбувся найрезультативніший матч ліги за останні 20 років. "Філадельфія Флайерс" з рахунком 7:8 поступилась "Тампі Бей Лайтнінг".

Вже у першому періоді глядачі на Wells Fargo Center побачили 9 шайб - п'ять закинули "льотчики", а чотири - "блискавки". У другому періоді на дві шайби господарів гості відповіли трьома.

І лише у заключній 20-хвилинці захист переграв атаку. Лише одного разу загорілося світло за воротами Браяна Буше. Переможний кидок на рахунку Нейта Томпсона на 46-й хвилині матчу.

Найкращим гравцем матчу був визнаний форвард "Тампи" Стівен Стемкос. Він закинув 3 шайби і зробив 2 гольові передачі.

Цікаво, що у першому і другому періодах "блискавки" постійно були у ролі наздоганяючих і перше ж лідерство у матчі принесло їм перемогу.

"Філадельфія" очолює Атлантичний дивізіон, а "Тайма Бей" йде на другому місці у Південно-східному, відстаючи від "Вашингтон Кепіталс" на 7 очок.

Ще один результативний матч відбувся у Далласі. Місцеві "зірки" у овертаймі здолали "Сан-Хосе Шаркс", врятувавши гру наприкінці матчу. На 58-й хвилині Старс двома голами за 30 секунд перевели гру у овертайм, де перемогу їм приніс влучний кидок Майка Рібейро - 5:4.

"Нешвілл Предаторз" з рахунком 3:0 розгромив "Монреаль Канадієнс", а "Бостон Селтікс" закинув чотири "сухих" шайби у ворота "Флориди Пантер" - 4:0.

Нарешті, матч у Торонто між "кленовими листками" і "Нью-Джерсі Девілз" завершився з рахунком 3:1 на користь канадців.