В тенісі з'явилась нова суперзірка

Спорт 5 листопада, 2007, 11:52 330
Аргентинець Давід Налбандян став переможцем останнього в нинішньому сезоні тенісного турніру з серії "Мастерс", який проходив у Парижі.

Давід Налбандян виграв ще один турнір з серії "Мастерс". Два тижні тому в Мадриді він переміг в фіналі першу ракетку світу Роджера Федерера, а цього разу, в Парижі, у вирішальному матчі він не залишив жодних шансів другому тенісисту планети Рафаелю Надалю - 6:4, 6:0. Причому раніше на цьому ж турнірі він вже вдруге за останні три тижні обіграв найкращого тенісиста світу Федерера.

Фінальний матч у Парижі проходив у відносно рівній боротьбі лише в першій партії, в другому сеті перевага Налбандяна була дуже великою.

Таким чином, аргентинець повторив досягнення Марата Сафіна, вигравши в одному сезоні "Мастерси" в Мадриді і Парижі. Сафін добився подібного результату в 2004 році.

Варто відзначити, що в чемпіонській гонці АТР аргентинець фінішував на дев'ятому місці і не потрапив як основний учасник на підсумковий турнір року, який відбудеться наступного тижня в Шанхаї.

Проте Налбандян у будь-якому випадку поїде до Китаю як запасний гравець. Не виключено, що один з учасників турніру відмовиться від участі через травму, і тоді аргентинець зможе зайняти його місце.

У 2005 році у південноамериканця була аналогічна ситуація. В результаті на підсумковий турнір через травму не поїхав американець Енді Роддік, а Налбандян став учасником основної сітки і у результаті виграв, у фіналі обігравши Федерера в п'яти сетах.

Останнім учасником Tennis Masters Cup, що стартує 11 листопада в Шанхаї, став француз Рішар Ґаске, який програв в Парижі Налбандяну у півфіналі.