В Україні зіграний матч лідерів

Спорт 24 вересня, 2007, 10:53 340
Донецький "Шахтар" закріпив свою позицію лідера чемпіонату України з футболу, перемігши дніпропетровський "Дніпро" – 4:1.

Брандао
Брандао оформив дубль "Дніпру" (Фото - shakhtar.com)
У центральному матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу донецький "Шахтар", якому по ходу матчу довелося відіграватися, у результаті розгромив дніпропетровський "Днепр" - 4:1.

Перший тайм залишився за "Дніпром". Команда Протасова впевнено контролювала хід зустрічі. До того ж ще й гол забила. Це Воробей скористався помилкою Єзерського і перекинув Пятова, який вийшов з воріт.

На другий тайм гравці "Шахтаря" вийшли після жорсткої розмови з Луческу та без двох гравців стартового складу. Лукареллі і Кастільо, які провалили перший тайм, замінили Жадсон і Брандао. Ці заміни і визначили хід матчу.

Вже через три хвилини після початку другого тайму "Шахтар" зрівняв рахунок. Після масованої атаки "Шахтаря" м'яч опинився в ногах Жадсона, який пробивав з меж штрафної, захисники "Дніпра" відбили "круглого" точнісінько на Раца, який і вбив його під поперечину воріт Кернозенко.

Вперед донеччани вийшли після реалізованого пенальті Брандао за фол Русола на Фернандіньо. Далі "Дніпро" просто зупинився.

Третій гол був забитий після відмінної комбінації за участю Жадсона та Ілсіньо і точного завершального удару Гладкого.

Розгромним рахунок зробив все той же Брандао, який замкнув простріл Развана Раца.

Київське "Динамо" переможно провело свій перший матч під керівництвом нового головного тренера – Йожефа Сабо. На виїзді динамівці обіграли сімферопольську "Таврію" з рахунком 4:1. Гості зуміли відкрити рахунок в кінці першого тайму – Артем Мілевський після навісу з флангу розстріляв ворота ударом головою.

Другий тайм видався куди динамічнішим. На 48-й хвилині Гоменюк зрівняв рахунок, скориставшись навісом Голайдо, проте дивідендів кримчанам це не принесло. Кияни відразу забили другий гол. Відбитий голкіпером "Таврії" м'яч вилетів на голову Діого Рінкона, який не міг не скористатися таким подарунком.

На 60-й хвилині зароблений Мілевським пенальті чітко реалізував Рінкон. А ще через шість хвилин Шацьких класно перекинув кіпера, опинившись з ним сам на сам.

Харківський "Металіст" вдома переграв запорізький "Металург" з рахунком 2:1 (Девіч, 65 - з пенальті, Бордіян, 75 – Челядинський, 49).

Матч в Києві між "Арсеналом" і "Чорноморцем" виявився багатим на пенальті. Рахунок в матчі відкрили одесити (Коритько), на 70-й хвилині "канонірам" вдалося зрівняти рахунок - пенальті реалізував Закарлюка. Проте "Чорноморець" вирвав перемогу, забивши вирішальний гол теж з пенальті - Коритько оформив дубль.

Інші результати 10-го туру чемпіонату України з футболу:

"Закарпаття" - "Кривбас" 2:3 (Козоріз, 25, Бундаш, 65 - пен. – Мотуз, 77, Бюлюкбаши, 36 - пен., Сачко, 45)

"Зоря" - ФК "Харків" 2:1 (Луценко, 7, Конюшенко, 17 – Березовчук, 45)

"Ворскла" - "Карпати" 0:0

"Нафтовик" - "Металург" (Д) - 2:2 (Дедечко, 16, Птачик, 57 – Мендоса, 13, Косирін, 39)