В Уругваї перервали футбольний матч через перестрілку на стадіоні

© elpais.com.uy
Вболівальники господарів поля посварилися через продаж наркотиків.

Футбольний матч чемпіонату Уругваю був перерваний через перестрілку на стадіоні.

Неприємний інцидент стався під час домашнього поєдинку чинного чемпіона країни "Пеньяроля" проти "Рампла Хуніорс".

Під час першого тайму, коли гості вигравали з рахунком 1:0, в туалеті стадіону сталася перестрілка.

За інформацією місцевої преси, вона була викликана сваркою вболівальників "Пеньяроля" через продаж наркотиків. У підсумку, один чоловік був поранений і направлений до лікарні.

Поліція дозволила командам дограти лише перший тайм, після чого зупинила зустріч.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / elpais.com.uy / К.Д.