"Динамо" в 1/8 фіналу Кубка УЄФА!!! Спорт 27 лютого, 00:25
Київське "Динамо" вистрадало результативну нічию на "Местальї" і пробилось в 1/8 фіналу Кубка УЄФА, де зіграє з "Металістом". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Кубок УЄФА. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

22:30 Валенсія. "Месталья"
Арбітр: Дамір Скоміна (Словенія)
Асистенти: Примоз Архар, Марк Станчіч (всі - Словенія)

ВАЛЕНСІЯ (Іспанія) 2 - 2 ДИНАМО (Київ, Україна)

0:1 Артем Кравець, 35
1:1 Карлос Марчена, 45
2:1 Асьєр Дель Орно, 54
2:2 Артем Кравець, 73

"Валенсія": 1 Сесар Санчес, 20 Алексіс, 4 Альбіоль, 5 Марчена, 11 Дель Орно, 16 Мату, 18 Мануель Фернандеш, 3 Мадуро, 21 Давід Сільва, 7 Давід Вілья, 9 Морьєнтес
Запасні: 33 Гуайта, 2 К. Торрес, 24 Моретті, 8 Бараха, 14 Вісенте, 17 Хоакін, 19 Пабло Ернандес
Тренер: Унай Емері

"Динамо": 31 Богуш, 26 Несмачний, 3 Бетао, 17 Михалик, 30 Ель-Каддурі, 8 Алієв, 11 Р. Єрьоменко, 5 Вукоєвіч, 18 Кравченко, 7 Корреа, 22 Кравець
Запасні: 1 Шовковський, 2 Допілка, 6 Сабліч, 4 Гіоане, 19 Чернат, 20 Гусєв, 70 Ярмоленко
Тренер: Юрій Сьомін

1 хв: з центра поля розпочали гру футболісти "Валенсії"
3 хв: Алієв гостро прострілив зі штрафного на 11-ти метрову відмітку, але ніхто з динамівців пробити не зумів

Зазначу, що на трибунах тільки і чути, як нечисленні вболівальники киян скандують: "Динамо", "Динамо"

7 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Несмачний виконав класну подачу з правого флангу і Кравченко пробив головою метрів з семи. М'яч пролетів над поперечиною

Зазначу, що переможець цього двобою в 1/8 фіналу зіграє з харківським "Металістом"

11 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Каддурі відпасував на Єрьоменко і Роман сильно пробив за меж карного майданчику ... м'яч пройшов поруч зі стійкою
15 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Мату класно відпасував з кутового низом на ближню штангу і Фернандеш сильно пробив в ближній кут, але Кравченко виніс м'яч з лінії воріт
21 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Алієв сильно пробив зі штрафного в дальній кут, але м'яч просвистів поруч зі стійкою

Динамівці притисли господарів на їх половині поля, але до результативного удару справа поки не доходить

27 хв: Вілья завдав удару з правого кута карного майданчика в ближній кут, Богуш випустив м'яч з рук, але Бетао зумів таки випередити Сільву, який намагвся зіграти на добиванні
29 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Кравець виконав гостру подачу з правого флангу. Сезар Санчес не пішов на м'яч, а Мадуро в останню мить зумів випередити Кравченко
34 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Після прострілу з лівого краю в центр Алексис впритул розстрілював ворота, але Богуш якимсь дивом зреагував
35 хв: ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

Кравець прекрасно обіграв двох захисників на лінії карного майданчику, вийшов один на один і проштовхнув м'яч в ближній кут повз Сезара Санчеса!

36 хв: Мата виконав подачу з лівого флангу і Вілья ударом зльоту пробив в дальню дев'ятку воріт Богуша, але вже з офсайду
39 хв: Контратака "Динамо". Три в три виходили футболісти на ворота Сезара. Але Корреа дуже довго приймав рішення, що робити далі і темп атаки був втрачений
41 хв: Кравец пробиває з гострого кута, але шансів на успіх було не так і багато. М'яч пролетів набагато вище воріт
44 хв: Алієв відпасував з правого флангу на Корреа і бразилець сильно пробив з-за меж карного майданчику, проте Сезар Санчес навіть після рикошету зумів зреагувати
45хв: і на тобі! Приїхали!!! Фернандеш виконав подачу зі штрафного на ближню штангу і Марчена, вигравши другий поверх, головою переправив м'яч в сітку воріт Богуша

45+1 хв: ПЕРЕРВА

46 хв: кияни розпочали другу половину зустрічі з центру поля
46 хв: Алієв намагався з центра поля перекинути Сезара, проте удар у Олександра не вийшов
51 хв: Кравець сильно пробив з-за меж карного майданчика в дальній кут. Сезар Санчес в красивому стрибку парирував удар
53 хв: штрафний удар в бік воріт "Динамо". Несмачний сфолив на Дель Орно на лівому фланзі на лінії карного майданчику

54 хв: пожежа в нашому карному майданчику завершилась взяттям воріт Богуша

Подача зі штрафного на дальню стійку, Бетао вибиває, однак прямо на Дель Орно, який носком проштовхнув мяч в ворота

59 хв: Заміна у складі "Валенсії". Замість Фернандо Морьєнтеса на поле вийшов Хоакін Санчес

Заспокоїлася гра після того, як господарі забили другий гол. Футболісти "Валенсії" вже не так активно йдуть вперед, а кияни нічого тямущого біля володінь Сезара створити не можуть

64 хв: заміна у складі "Динамо". Замість Сергія Кравченко на поле вийшов Флорін Чернат
66 хв: Алієв завдав удар зі штрафного. М'яч долетів до карного майданчику, а там Мадуро виявився першим на м'ячі і вибив його якнайдалі
69 хв: за удар по ногам Фернандеша попередження отримав Алієв
71 хв: "гірчичником" покарано Вукоєвича: за грубий підкат в ноги Вільї в центрі поля
73 хв: ГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Корреа виконав прекрасну передачу з глибини поля на хід Кравцю, Артем вийшов один на один і прицільно пробив мимо голкіпера в дальній кут

77 хв: Несмачний вибиває м'яч за межі поля. Корреа вимагає медичну допомогу. Судорога зводять ногу
78 хв: не зможе продовжити гру Корреа і замість нього вийшов Тіберіу Гіоане
80 хв: НЕБЕЗПЕЧНО!!! Вісенте виконав гостру подачу з лівого флангу і Сільва головою розстрілював ворота з лінії воротарського, але послав м'яч поруч зі стійкою
81 хв: Кравець лежить на газоні. Підбіг Дель Орно і почав його підіймати. Арбітр не стерпів цього і показав іспанцеві жовту картку
83 хв: Бараха пробив з лінії карного майданчику, Ель Каддурі йшов в небезпечний підкат, але арбітр не зафіксував порушення правив
86 хв: Алієв виконав довгу передачу з глибини поля у напрямку Кравця. Артем вийшов би на побачення з Сезарем, якби голкіпер завчасно не вийшов з воріт

М'яч не затримується в центрі поля. В більшості атакують іспанці, а кияни героїчно обороняються

89 хв: останню заміну проводить Сьомін: замість Черната на поле вийшов Горан Сабліч
90 хв: арбітр компенсував три хвилини
90+3 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

КИХВСЬКЕ ДИНАМО ВИЙШЛО В 1/8 ФІНАЛУ КУБКА УЄФА І УКРАЇНА ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ПОБАЧИТЬ ВНУТРІШНЮ ДУЄЛЬ В ЄВРОКУБКАХ - ДИНАМО ПРОТИ МЕТАЛІСТА