Валентина Шевченко - 5-а у першій гонці ЧС з лижного спорту

Спорт 19 лютого, 2009, 13:50 394
Українська лижниця Валентина Шевченко довела, що належить до світової еліти у лижному спорті, але до завоювання медалі їй трохи не вистачило сил.

Айно Кайса Саарінен стала чемпіонкою світу з лижного спорту на дистанції 10 км класичним стилем. Фінка використала те, що стартувала позаду усіх своїх основних конкуренток у боротьбі за перемогу у першій гонці ЧС, що стартував у чеському Ліберці.

На 4,2 сек. Саарінен випередила італійку Маріанну Лонгу, яка стала срібною призеркою, і на 11,5 сек. бронзову призерку - Юстину Ковальчик з Польщі.

Протягом усієї дистанції до чільної п'ятірки входила лідер українського лижного спорту Валентина Шевченко, яка у підсумку посіла високе 5-е місце, поступившись чемпіонці 29 секундами. Лада Нестеренко фінішувала 33-ю, Віта Якімчук - 36-ю, а Марина Анцибор - 42-ю.

Завтра на старт 15-кілометрової гонки класичним стилем вийдуть чоловіки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Костянтин Клименко / ТСН.ua /