Валентіно Россі виграв Гран-прі Італії

Спорт 4 червня, 2007, 10:29 252
Після невдалого старту в гонці Італієць піднявся з восьмого на перше місце.

Россі
Переможець Гран-прі Італії чемпіонату світу з мотогонок в класі MotoGP Валентино Россі (Фото - AFP)
Переможцем шостого етапу чемпіонату світу з мотогонок в класі MotoGP став багаторазовий чемпіон світу італієць Валентіно Росси. Гонщик команди Yamaha випередив іспанця Даніеля Педросу з Honda і бразильця Олексія Барроша з Ducati. Лідер загального заліку світової першості австралієць Кейсі Стоунер фінішував четвертим.

Для Россі ця перемога стала шостою поспіль на трасі в Муджелло, а якщо рахувати результати, включаючи чемпіонати в класі машин з об'ємом двигуна 125 і 250 кубічних сантиметрів, то італієць програв за всю кар'єру тільки одну домашню гонку.

Примітно, що Россі на Гран-прі Італії стартував невдало, виявившися до першого повороту тільки на восьмому місці, і вийшов в лідери тільки на дев'ятому колі. Разом з Педросой він відірвався від пелотона, проте потім іспанець не зміг підтримати швидкість, запропоновану італійцем, і у результаті фінішував другим.

Після цієї перемоги в активі Россі стало 106 очок і він скоротив своє відставання від Стоунера, який як і раніше лідирує, маючи в своєму активі 115 очок. Педроса займає третє місце в загальному заліку, набравши 82 очки. Наступна гонка чемпіонату світу відбудеться в Барселоні 10 червня.