Ван дер Сар побив рекорд 30-річної давнини

Спорт 1 лютого, 2009, 12:20 643
Протягом 1122 хвилин тримає свої ворота "сухими" голкіпер "Манчестер Юнайтед" Едвін ван дер Сар.

У 24-му турі англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" виграв у "Евертона" з рахунком 1:0 завдяки голу, забитому Кріштіану Роналду.

На рахунку Роналду це вже 14-й гол в поточному сезоні. Він забив його з пенальті після того, як правила порушили відразу два футболісти "Евертона".

Після перемоги над "Евертоном" "МЮ" лідирує в турнірі з відривом в п'ять очок від найближчого суперника - "Челсі".

У цьому матчі голкіпер "МЮ" Едвін ван дер Сар встановив новий рекорд: він став "найсухішим" воротарем англійського футболу, не дозволивши супернику пробити в свої ворота в 12-й грі підряд.

В цілому Ван дер Сар поки не пропускав м'яч протягом 1122 хвилин ігрового часу. Попередній рекорд, встановлений воротарем "Редінга" Стівом Деттом в сезоні 1978-79 рр., - 1103 хвилини.

Клуб "Астон Вілла" не скористався шансом обійти в турнірній таблиці "Челсі" і "Ліверпуль" і посісти другу сходинку, зігравши 0:0 з "Віганом".

"Сток Сіті" - "Манчестер Сіті" - 1:0

Сьогодні буде зіграний центральний матч туру, в якому "Ліверпуль" прийматиме "Челсі".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами BBC Russian / А.М.