"Ванкувер" розгромив "акул" у півфіналі Кубка Стенлі

"Ванкувер Кенакс" - "Сан-Хосе Шаркс" - 7:3© AFP
Спорт 19 травня, 2011, 09:39 1080
"Ванкувер Кенакс" закинув сім шайб у ворота "Сан-Хосе Шаркс" у другому матчі півфінальної серії Кубка Стенлі.

"Ванкувер Кенакс" здобув феєричну перемогу над "Сан-Хосе Шаркс" у другому матчі півфінальної серії Кубка Стенлі. Зустріч завершилась з рахунком 7:3 на користь канадських хокеїстів.

У перших двох періодах господарі закинули три шайби, на що гості відповіли двома. А в третій 20-хвилинці хокеїсти "Кенакс" забили чотири голи протягом дев'яти хвилин. Остаточний рахунок встановив форвард "Сан-Хосе" Бен Ігер.

У складі "Ванкувера" дві шайби закинув Даніель Седін, на рахунку Хенріка Седіна і Дена Хем'юса - по три результативні передачі. Кріс Хіггінс закинув одну шайбу і віддав дві передачі.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 2:0 на користь "Кенакс". Третя гра пройде 20 травня на льоду "Сан-Хосе".

В іншому півфіналі Кубка Стенлі зустрічаються "Бостон Брюінз" і "Тампа-Бей Лайтнінг". Після двох матчів рахунок у серії нічийний - 1:1. Третя гра пройде 20 травня на льоду "Тампи".

Кубок Стенлі. Півфінал

Матч №2

ВАНКУВЕР КЕНАКС - САН-ХОСЕ ШАРКС — 7:3

0:1 — Кутюр (Хітлі, Уайт) — 02:28, більш.
1:1 — Д.Седін (Х.Седін, Хем'юс) — 09:39, більш.
2:1 — Торрес (Ерхофф, Я.Хансен) — 10:18
2:2 — Марло (Торнтон, Бойл) — 13:03, більш.
3:2 — Бієкса (Хіггінс, Хем'юс) — 32:05
4:2 — Хіггінс (Реймонд, Бієкса) — 47:56, більш.
5:2 — Д.Седін (Х.Седін, Едлер) — 51:41, більш.
6:2 — Роум (Барроуз, Х. Седін ) — 54:30
7:2 — Реймонд (Хіггінс, Хем'юс) — 56:42
7:3 — Ігер (Павелскі, Власіч) — 57:27

Воротарі: Люонго — Ніемі

Топ-5 найкращих голів чемпіонату світу з хокею (відео)

П'яний тренер збірної Фінляндії ледь не зламав кубок світу з хокею (відео)

Гол-шедевр у ворота росіян на чемпіонаті світу з хокею (відео)

Фінляндія здобула фантастичну перемогу у фіналі чемпіонату світу з хокею (відео)