"Ванкувер" вперше за 17 років вийшов у фінал Кубка Стенлі

"Ванкувер" - перший фіналіст Кубка Стенлі© nhl.com
Спорт 25 травня, 2011, 12:15 1234 1
Канадці вийшли у фінал вперше з 1994 року, коли головною зіркою у їх складі був росіянин Павло Буре.

"Ванкувер Кенакс" став першим фіналістом Кубка Стенлі-2011. Канадці вийшли у фінал вперше з 1994 року, коли головною зіркою у їх складі був росіянин Павло Буре.

"Ванкувер" виграв півфінальну серію проти "Сан-Хосе Шаркс" з рахунком 4:1. У п'ятому матчі серії, який і став вирішальним, канадці обіграли "акул" з рахунком 3:2.

Рахунок у матчі на дев'ятій хвилині выдкрив Александр Берроуз. У середині другого періоду "Сан-Хосе" відігрався завдяки голу Патріка Марло. На початку третього періоду Девін Сетогучі вивів "акул" вперед.

На останній хвилині основного часу канадці поміняли воротаря на шостого польового гравця, і ця заміна принесла результат. За 14 секунд до сирени Раян Кеслер зрівняв рахунок.

Захисник Кевін Біекса ж приніс "Ванкуверу" перемогу дальнім кидком на 11-й хвилині другого овертайму.

Найкращим гравцем матчу був визнаний воротар "Кенакс" Роберто Люонго, який відбив 54 з 56 кидків.

В іншому півфіналі грають "Бостон Брюінс" і "Тампа-Бей Лайтнінг". Після п'яти матчів "Бостон" попереду з рахунком 3:2.

"Ванкувер" розгромив "акул" у півфіналі Кубка Стенлі (відео)

Топ-5 найкращих голів чемпіонату світу з хокею (відео)