Вдалий виїзд "Сокола" в Леніногорськ

Спорт 8 жовтня, 2007, 13:34 620
Київська хокейна команда "Сокіл" після двох перемог, здобутих в Леніногорську, вийшла на 6-е місце в вищій лізі чемпіонату Росії.

Хокеїсти "Сокола" відмінно провели дві гри виїзної серії чемпіонату Росії. Кияни грали в казахському Леніногорську проти "Нефтяніка" і здобули дві перемоги - 5:1 і 3:1.

У четвер кияни після перших двох періодів вели в рахунку 3:0. Тренери "Нефтяніка" зробили заміну воротаря, але і другому голкіперу господарів наші гравці змогли закинути ще 2 шайби.

Вчора наша команда першою пропустила гол в свої ворота, але вже до кінця першого періоду завдяки голам Олександра Яковенка та Юрія Гунька "Сокіл" вигравав 2:1. Третю шайбу на самому початку завершального, третього періоду закинув Віталій Литвиненко.

До ігор проти "Сокола" "Нефтянік" у чемпіонаті зазнав лише однієї поразки. Після двох виїзних перемог "Сокіл" набрав 18 очок і вийшов в турнірній таблиці на 6-е місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.