Великий успіх українських дзюдоїстів

Спорт 13 жовтня, 2008, 13:06 566
На етапі Кубка світу українські спортсмени виграли 13 медалей.

На етапі Кубка світу з дзюдо, що проходив у столиці Азербайджану Баку, українці виграли 13 нагород.

Турнір з дзюдо
УНІАН
Українські дзюдоїсти виграли 13 медалей
Переможницями змагань у жінок стали Марина Черняк (Запоріжжя, категорія до 48 кг), Ольга Суха (Рівне, 52 кг) і Тетяна Савенко (Кривий Ріг, 70 кг). Срібні медалі в активі Ганни Нікітіної (Донецьк, 57 кг), Світлани Чепуріної (Дніпропетровськ, 70 кг), Вікторії Туркс (Донецьк, 78 кг), Володимира Сороки (Київ, 73 кг) і Андрія Блошенка (Донецьк, 100 кг).

На третю сходинку п'єдесталу пошани піднялися Людмила Афендікова (Донецьк, 52 кг), Олена Сайко (Надвірна, 57 кг), Наталя Малікова (Дніпропетровськ, 63 кг), Анастасія Матросова (Київ, 78 кг) і Олексій Полтавцев (Ніжин, 60 кг).

У підсумковому заліку українська збірна посіла друге місце, програвши пальму першості господарям змагань - дзюдоїстам Азербайджану. Вони здобули 4 золоті, 2 срібні і 8 бронзових медалей. Третє підсумкове місце в представників Росії (3-4-5).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами champion.com.ua / Р.К.