Великобританія розгромила Україну на чемпіонаті світу з хокею

Українці - аутсайдери чемпіонату світу© iihf.com
Спорт 16 грудня, 2010, 15:03 1356 4
Українці у присутності 2000 глядачів зазнали фіаско у матчі з командою Великобританії, яка є далеко не хокейною країною - 1:5.

Молодіжна збірна України з хокею продовжує ганебно програвати усім без винятку суперникам на чемпіонаті світу, що проходить у білоруському Бобруйську.

У третьому турі українці у присутності 2000 глядачів зазнали фіаско у матчі з командою Великобританії, яка є далеко не хокейною країною - 1:5.

У першому періоді глядачі голів не побачили, а до середини другої 20-хвилинки українці "горіли" з рахунком 0:2. На 36-й хвилині Бобовников одну шайбу відіграв, однак надалі забивали лише англійці. Причому остров'яни закинули три шайби за півтори хвилини (!!!). Всі шайби були закинути, коли команди грали у рівних складах.

17-го грудня Україна зіграє з Японією, а 19-го - з Італією. Будемо сподіватися, що хоч у цих матчах наші хлопці наберуть очки.

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон ІА

Бобруйськ. "Бобруйськ-Арена". 2000 глядачів
Судді: Вікі Трілар (Словенія), Роман Кадерлі (Швейцарія), Йон Кіліан (Норвегія)

Великобританія - Україна - 5:1 (0:0, 2:1, 3:0)

Кидки: 26 - 27
Штрафи: 2 - 6

В НХЛ повторили рекорд результативності, який тримався 20 років (відео)

Українські хокеїсти зазнали розгрому від Польщі і перемогли Нідерланди

Збірна України ганебно програла Росії в хокей

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 4
  • rrr rrr 16 грудня, 23:08 Згоден 0 Не згоден 0 Зачем все та држно критикуют свою команду... Какая может быть ритика в их адрес если государство для них вообще ничего не сделало .. если у них будет такое финансирование как у футбола, тогда и нужно требовать результат!!! відповісти цитувати Дякуємоспам