Венесуела вперше в історії вийшла в півфінал Кубка Америки (відео)

Футболісти збірної Венесуели радіють перемозі© AFP
Спорт 18 липня, 2011, 14:16 1387 1
Збірна Венесуели створила сенсацію на Кубку Америки, обігравши у чвертьфіналі команду Чилі.

Національна збірна Венесуели стала останнім півфіналістом Кубка Америки, перемігши збірну Чилі з рахунком 2:1.

Матч запам'ятався запеклою боротьбою, що вилилось у велику кількість фолів.

Венесуельці відкрили рахунок на 35-й хвилині. Після розіграшу стандартного положення Освальдо Віскаррондо ударом головою переправив м'яч у ворота. Під завісу першої 45-хвилинки чилійці могли зрівняти рахунок, але венесуельців врятував голкіпер Ренні Вега.

Венесуельці активно розпочали і другий тайм. Підопічні Сесара Фаріаса мали декілька моментів, аби довести гру до логічного завершення. Так, Хуан Аранго приголомшливим ударом ледь не вразив ціль, але м'яч у результаті пройшов у лічених сантиметрах над поперечиною.

В свою чергу, чилійці проґавили свої шанси. Спочатку прекрасно зіграв воротар збірної Венесуели, а згодом захисник виніс мяч з порожніх воріт. У наступних атаках чилійці двічі потрапляли у поперечину.

Врешті-решт, збірна Чилі відновила статус-кво. На 70-й хвилині Умберто Суазо потужно пробив з лінії штрафного майданчика, і м'яч від поперечини влетів у сітку.

Однак фортуна була на боці Венесуели. Вже через десять хвилин Габріель Січеро забив другий м'яч у ворота чилійців. Хуан Аранго класною подачею з флангу змусив помилитися воротаря чилійців Клаудіо Браво, який відбив м'яч перед собою, а першим на добивання встиг Січеро.

Чилійці, які ще й залишились у меншості - Гарі Медель отримав другу жовту картку - все ж мали кілька шансів, аби перевести гру в овертайм, однак не реалізували їх.

Таким чином, збірна Венесуели вперше в своїй історії вийшла в півфінал Кубка Америки, де її суперником буде збірна Парагваю.