"Вердер" Скрипника показав "Шахтарю", як потрібно обігравати "Шальке"

"Вердер" здобув виїзну перемогу© ФК Вердер
Бременці розправилися з суперником у чемпіонаті Німеччини.

В Гельзенкірхені відбувся поєдинок між місцевим "Шальке" та "Вердером".

Матч відбувався в рамках 18 туру німецької Бундесліги і завершився перемогою підопічних українця Віктора Скрипника з рахунком 3:1.

Першими у матчі забили господарі. Жоель Матіп на 4-й хвилині розпечатав ворота бременців.

Проте, потім гості взяли гру до своїх рук і забили супернику три м'ячі. На 43-й хвилині забив Клеменс Фріц, на 53-й відзначився Клаудіо Пісарро, а під завісу зустрічі своє ім'я на табло вписав Ентоні Уджа (89).

Завдяки цій перемозі "Вердер" набрав 18 очок у 18 матчах і зараз займає 16 місце в турнірній таблиці чемпіонату. А ось "Шальке" не скористався шансом піднятися з 6 на 4 місце.

Зазначимо, що гельзенкірхенцям незабаром належить битися з донецьким "Шахтарем" у 1/16 фіналу Ліги Європи. "Гірники" напевно візьмуть багато корисного для себе з цього поєдинку.

Нагадаємо, раніше за "Шальке" дебютував динамівець Юнес Беланда.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.