Вернидуб сподівається виграти з "Зорею" Кубок України та "бронзу" чемпіонату

Юрій Вернидуб / Фото: ФК Дніпро

Тренер луганчан розповів про поразку від "Дніпра" у першій битві за фінал Кубка.

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб прокоментував поразку від "Дніпра" у першому матчі півфіналу Кубка України.

У цьому поєдинку луганчани поступилися супернику з рахунком 0:1. Матч-відповідь відбудеться 11 травня.

"Мало гольових моментів? Гольових — так. Але в першому таймі у нас були моменти — просто ними потрібно було скористатися. У "Дніпра" ж взагалі не було моментів. Напівмомент — і гол.

У другому — згоден. Але всі моменти коли почалися? Після 70-ї хвилини, коли команда залишилася в меншості. Подивився б, якби "Дніпро" залишився в меншості — скільки б у кого було моментів.

Щоб я обрав, Кубок чи чемпіонат? Я обираю Кубок, який хочу покласти бронзові медалі. Кажу вам відверто, і сподіваюся, що так і буде", - розповів Вернидуб.

Нагадаємо, в паралельному матчі Кубка країни "Шахтар" зіграв внічию з "Олександрією".