Ветерани київського "Динамо" розгромили своїх фанатів

Гра закінчилась з рахунком 11:5 на користь ветеранів© DynamoMania.com
Спорт 29 квітня, 2011, 17:54 1922
Колишні гравці "Динамо" перемогли у товариському матчі представників фан-руху - 11:5.

На базі київського "Динамо" в Конча-Заспі відбувся унікальний матч. Колишні гравці "Динамо" зіграли у футбол із представниками фан-руху. Гра пройшла на півполя, вісім на вісім польових гравців, два тайми по півгодини.

Склад екс-гравців "Динамо" захоплює дух: у воротах Луценко, польові гравці: Шматоваленко, Дмитрулін, Косовський, Гусін, Кардаш, Ребров, Белькевич і Гавранчіч!

У першому таймі перевага "профі" була незаперечною - 5:0. Зате після перерви зав'язалася рівна боротьба, з інтригою. Загальний рахунок матчу 11:5.

За "зірок" відзначилися практично всі польові гравці, а найбільше точних ударів на рахунку Реброва та Кардаша. Через травму не зміг взяти участь у матчі Хацкевич. Олександр на поле все ж вийшов, але в якості арбітра.

По закінченню матчу його учасники запевнили, що надалі такі зустрічі стануть традиційними.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Динамо" / Проспорт / А.Р.