Від "Зеніту" тепер нічого не залежить

Спорт 6 грудня, 2007, 09:30 277
Пітерський клуб програв "Евертону" і опинився на грані вильоту з Кубка УЄФА, а московський "Локомотив" взагалі втратив всі шанси на вихід зі своєї групи.

Про події матчу "Евертон" - "Зеніт" - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Петербурзький "Зеніт" програв англійському "Евертону" у Кубку УЄФА. Футбольний матч, що пройшов в середу в Ліверпулі, завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля.

На 30-й хвилині ісландський суддя зустрічі вилучив бельгійського захисника "Зеніту" Ніколаса Ломбертса, угледівши гру рукою в штрафній площі і кваліфікувавши це як "фол останньої надії".

Мікель Артета з пенальті послав м'яч вище воріт. До кінця першого тайму господарі неодноразово могли забити, але успіх був не на їх стороні.

Після перерви "Зеніт" провів дві гострі атаки, після чого "Евертон" замкнув гостей на їхній половині поля. І врешті-решт мерсисайдці зуміли "дожати" суперника: Тім Кейхілл добив м'яч в сітку після розиграшу кутового.

Якби в іншій зустрічі групи А "Нюрнберг" програв голландському "АЗ Алкмаару", то навіть поразка не зашкодила б "Зеніту" вийти в плей-офф.

Проте німці здобули вольову перемогу з рахунком 2:1 (обидва м'ячі у "Нюрнберга" забив Марек Мінтал), і це означає, що доля пітерців, які вже відіграли всі чотири матчі на груповому етапі, тепер знаходиться в чужих руках.

"Зеніт" на одне очко випереджає АЗ та "Нюрнберг". В останньому турі грецька "Ларісса" приймає "Нюрнберг", а "АЗ Алкмаар" зіграє з "Евертоном".

Московський "Локомотив" (група В), програвши на виїзді "Панатинаїкосу" (0:2), закінчив виступи в Кубку УЄФА.